Leave a comment

کفیر و درمان عفونت واژن

واژینیت التهاب مهبل (واژن) و ولو احتمالاً است که می تواند منجر به ترشحات، خارش و درد شود و غالباً با سوزش یا عفونت روده همراه است. زنان آلوده نیز ممکن است بدون علامت باشند.
این معمولاً به دلیل عفونت است. سه نوع اصلی واژینیت واژینوز باکتریایی (BV)، کاندیدیازیس واژینال و تریکومونیازیس است. یک زن ممکن است در یک زمان ترکیبی از عفونت های واژن داشته باشد.
واژینوز باکتریایی به طور کلی توسط گاردنرلا واژینالیس پایدار است و ترجیح داده می شود اگر زنی که از واژینیت رنج می برد ، این عفونت را بجای حمله قارچی داشته باشد ، به منظور درمان این بیماری به بهترین و سریع ترین روش و جلوگیری از تجویز وی انجام شود. آنتی بیوتیک ها به جای آنتی بیوتیک ها و برعکس و علاوه بر این ، برای یافتن بهترین راه برای درمان خلط ناشی از داروهای طبیعی. گاردنرلا معمولاً توسط مترونیدازول [۱] کلیندامایسین درمان می شود [۲-۴]. اکنون به خوبی می دانیم که در میان عوارض جانبی منیفولد که توسط مترونیدازول ارائه شده است ، شایع ترین آنها در کادر شماره ۱ شماره گذاری شده است.
مقاله اخیر [۵] ادعا می کند که در صورت پرخاشگری گاردنرلا یا میکروبیوتای معمولی واژینوز ، تولید فیزیولوژیکی اسید لاکتیک و سایر اسیدهای چرب زنجیره کوتاه ، مناسب برای نگه داشتن pH 4،۵ (مطلوب برای مبارزه با بروز مخمرها یا عفونتهای باکتریایی در واژن و ولو) ، ناگهان کاهش می یابد یا به پایان می رسد.
این باکتریها قادر به تولید اسیدهای چرب با زنجیره طولانی هستند ، به عنوان استات ، پروپیونات ، بوتیرات و مکمل.
ساده ترین روش برای تشخیص اینکه واژینیت در اثر تجاوزات باکتریایی یا حمله قارچی منشأ یافته است ، آزمایش آمین ویف است ، که برای تعیین مقدار گاردنرلا واژینالیس به منظور تنظیم دوز آنتی بیوتیک ها و در مرحله مقدماتی ، در طول آماده سازی استفاده می شود. از کیت ، و با استفاده از محلول ۱۰٪ KOH ، یک عطر قوی از ماهی بیرون می آید و این علامت غیرقابل انکار حضور این باکتری ها و / یا spp استرپتوکوک است و وجود یا حضور قارچ ها یا تریکومونیازیس به هیچ وجه بیرون زده است. .
با این وجود ، باکتری های مزوفیلیک قادر به اکسیداسیون اکتانوات ها در دمای ۵ تا ۷ درجه سانتیگراد و ۴۰ درجه سانتیگراد هستند ، این واقعیت نشان می دهد که باکتری های مزوفیل قادر به باطل کردن باکتریهای کامنس واژینال هستند [۶].
کفیر نوشیدنی شیر تخمیر شده است که در کوههای قفقاز شمالی سرچشمه گرفته از “دانه” کفیر “، یک مخمر مخمر / باکتریایی آغاز شده است. این ماده با تلقیح گاو ، بز یا شیر گوسفند با دانه های کفیر تهیه می شود [۷] و علاوه بر این به این غلات گفته می شود. کفیران حاوی مستعمرات باکتریایی به ویژه مزوفیل زندگی می کنند که با مخمرها زندگی می کنند.
باید به اسید مخلوط (زیر ۴٫۵) برسید و طبیعتاً بهترین راه این است که واژن را با دوش حاوی سرکه خالص سدر تمیز کنید ، یا اینکه یک توپ پنبه ای خیس شده در سرکه یا سرکه شامپاین قرار دهید و بگذارید تمام شب در داخل واژن بماند.
کفیر باید به عنوان امولسیون مایع هربار که زن ادرار کرده و با آب ولرم و زعفران مارسی (شستشو داده شده) شستشو دهد (که عملکرد ضد باکتریایی خفیفی نیز نشان می دهد). کفیر را باید در یخچال نگهداری کرد ، برای این کار ، زن مجبور بود نوشیدنی را در خانه (یا حتی در محل کار) در یخچال نگهداری کند. برنامه ها ۶-۷ روز طرفدار بودند.
برای هلال پیشنهاد می شود که اجتناب از آنتی بیوتیک های شدید ، که وقوع عوارض جانبی آن اغلب خطرناک است ، می تواند واژینوز باکتریایی را درمان کند (هنگامی که حضور یا حضور قارچ ها از بین برود) ، زنی مبتلا به واژینوز باکتریایی ، که درد را اعلام می کند. در ادرار کردن ، عدم میل جنسی ، خارش شدید و ترشحات ناگهانی بدخیم ، ممکن است با ساده ترین داروهای طبیعی به عنوان شامپاین یا سرکه سدر (که به عنوان سواب در طول شب استفاده می شود) و پخش کفیر ۶-۷-۸ بار در روز انجام شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *